PERMANENTNÝ MAKE UP

PERMANENTNÝ MAKE UP

Permanentný make-up sa líši od klasického tetovania hlavne v zložení použitých pigmentov. Tie musia byť prírodné, netoxické a bez ťažkých kovov. Vpravujú sa pod pokožku iba do hĺbky 0,3 – 0,5 mm.

TVÁR

PERMANENTNÝ MAKE UP

Permanentný make-up sa líši od klasického tetovania hlavne v zložení použitých pigmentov. Tie musia byť prírodné, netoxické a bez ťažkých kovov. Vpravujú sa pod pokožku iba do hĺbky 0,3 – 0,5 mm. Permanentným make-upom sa dajú korigovať rôzne malé nedostatky či zvýrazniť prednosti. Považuje sa za náhradu bežného líčenia, ktoré sa Vám nikdy nerozmaže. PMU v súčasnosti rozdeľujeme na strojčekovú a čepieľkovú metódu. U nás sa zaoberáme oboma metódami s použitím najkvalitnejších prístrojov, nástrojov a pigmentov kvalitnej švajčiarskej a nemeckej značky. Spôsob tetovania spolu konzultujeme ešte pred zákrokom, s prihliadnutím na farbu vlasov a očí, a na tvar a typ pleti. Ak ste už v minulosti podstúpili PMU, je táto konzultácia nevyhnutná.

Plné obočie – Je to klasická metóda tetovania permanentného make-upu, vhodná pre ženy, ktoré majú rady výraznejšie obočie alebo potrebujú prekryť staršie tmavé tetovanie.

Čiarkované obočie – Čiarkovanou metódou sa imitujú Vaše prirodzené chĺpky. Obočie ihneď po tetovaní vyzerá prirodzene. Odtieň farby sa zvolí podľa typu pokožky a farby vášho vlastného obočia, aby nevznikol veľmi odlišný farebný rozdiel. Metóta nie je vhodná pre mastnú a pórovitú pokožku.

Púdrové obočie – Pri tejto technike vytvárame krásnu, výraznú líniu obočia bez ostrých kontúr a prísneho vzhľadu s mimoriadne prirodzeným efektom. Obočie touto technikou vyzerá ako prepudrované očným tieňom alebo vytieňované mäkkou ceruzkou. Efekt je prirodzený, nežný a súčasne pridáva objem.

PMU pier s plným tieňovaním – Táto metóda tetovania pier je najžiadanejšou, keďže je možné pery do istej miery opticky zväčšiť, vykorigovať drobné nedostatky, ako sú nevýrazný pigment na perách, jazvy po herpesoch, úrazoch alebo asymetrický tvar. Pery nadobudnú plnší a sviežejší vzhľad.

PMU pier s 3D efektom – Pery sú kontúrované a vyplnené viacerými farbami, aby nadobudli efekt väčších a plnších pier.

PMU pier s jemným tieňovaním – V prípade, že si zákazníčka želá opticky pery zväčšiť, je podtieňovanie pier nevyhnutné, nestačí pery iba kontúrovať. Takto sa vykoriguje farebný prechod medzi vytetovanou kontúrou a zvyškom pier. Pery sa nevypĺňajú úplne c1elé, a teda vyzerajú maximálne prirodzene.

Kontúrovanie pier pomocou PMU – Tetovanie kontúry pier sa používa len na zvýraznenie obrysu alebo na drobné vykorigovanie asymetrie pier. Táto metóda sa využíva veľmi zriedkavo, nakoľko ženy túžia mať krásne, opticky zväčšené a farebne zvýraznené pery.

  • CENA: 150€ vrátane korekcie

  • KONTAKT – Mirka Škvareninová: 0902 222 161

TVÁR

PHI BROWS

PhiBrows je manuálna, semi-permanentná technika realistického kreslenia obočia, v ktorej je tvar vypočítaný podľa morfológie tváre a zlatého pomeru (phi 1,618). Táto technika je určená pre osoby vo veku nad 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov musia sprevádzať ich rodičia), ktoré chcú napraviť estetické problémy obočia. Aby sa ošetrenie úspešne vykonalo, nesmie sa koža regenerovať, nesmie byť poškodená. Táto metóda je vhodná, ak chce klientka opraviť aktuálny tvar obočia, pridať objem alebo vyplniť riedke oblasti. Je tiež vhodná pre klientky bez chĺpkov, pretože vytvoríme nové, krásne a prirodzene vyzerajúce obočie. Microblading je ideálny tiež pre klientky, ktoré trpia rakovinou a kvôli chemoterapii / rádioterapii stratili chĺpky alebo trpia alopéciou či iným zdravotným stavom, ktorý viedol k zriedeniu alebo strate chĺpkov. PhiBrows sleduje smer prirodzených chĺpkov v obočí, prirodzene sa mieša a vytvára prirodzenú povrchovú úpravu. Cieľom technológie Phibrows je teda vytvoriť obočie, o ktorom by nikto nepovedal, že prešlo semi-permanentnou úpravou.

Microblading obočia sa vykonáva manuálnym ukladaním pigmentu pod epidermálnu vrstvu kože ručným náradím – čepielkami, tie sú niekoľkokrát tenšie ako ihly používané na permanentný make- up, a teda dorábané chĺpky sú tenšie, ostrejšie a nezlievajú sa.

  • CENA: 150€ vrátane korekcie

Príjemná atmosféra a pocit pohody vás dostanú od prvej sekundy.

Objednajte si termín

Prinášame skrášlenie celého tela na jednom mieste. Snažíme sa ponúknuť kvalitné ošetrenia a procedúry za rozumné ceny. Vážime si našich klientov a preto je našou prioritou spokojnosť každého jedného z vás.

OBJEDNAŤ SA