LASEROVÁ EPILÁCIA CHĹPKOV-CUKROVÁ PASTA

LASEROVÁ EPILÁCIA CHĹPKOV-CUKROVÁ PASTA

Prinášame skrášlenie celého tela na jednom mieste. Snažíme sa ponúknuť kvalitné ošetrenia a procedúry za rozumné ceny.

Prinášame skrášlenie celého tela na jednom mieste. Snažíme sa ponúknuť kvalitné ošetrenia a procedúry za rozumné ceny.

TELO

SHR LASEROVÁ EPILÁCIA

Pokožka tak hebká, že by ste sa jej chceli dotýkať celý deň! Pokroková novinka, ktorá vychytala nedostatky tradičného IPL-ka a prichádza s ešte vyššou, rýchlejšou a trvalou účinnosťou a dokonca jej nevadia slnečné lúče. SHR laserová technológia účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky. SHR odstraňuje ochlpenie nízko intenzívnymi opakovanými impulzmi zacielenými na citlivé korienky chĺpkov (folikuly), využíva veľa opakovaní pri nízkej energetickej úrovni v kombinácii s vysokým výkonom. Korienky chĺpkov zohrieva pozvoľna. Energia z rukoväte neškodne preniká pokožkou a kožou až po korienky chĺpkov (folikuly), ktoré obsahujú husté, na melanín bohaté telo a cibuľku chĺpku. Svetlo určitej vlnovej dĺžky v žiarení SHR cieli na pigment a melanín v korienkoch chĺpkoch. Tmavo sfarbený
melanín absorbuje svetlo a rýchlo sa zohrieva, čím likviduje bunky v okolí korienkov zodpovedných za rast chĺpkov. Prúdy svetla znefunkčňujú dotknuté korienky, spôsobujú vypadnutie nechceného ochlpenia a bráni jeho ďalšiemu rastu.

Keďže svetlo nepôsobí sústavne, nedochádza k žiadnemu poškodeniu mimo oblasti korienkov. Cykly rastu chĺpkov nie sú synchronizované, je potrebných niekoľko ošetrení, aby sa zlikvidovali aj spiace korienky, minimálne 10-12 opakujúcich sa ošetrení v rozmedzí 1 krát za 5 týždňov. SHR prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr. SHR je metóda vhodná na podpazušie, horné pery, tvárové ochlpenie, ramená, prsty, brazílsku depiláciu, chrbát, hruď aj nohy. Použiť ju môžeme na všetky časti tela okrem bezprostredného okolia očí. Taktiež je ošetrenie vhodné na všetky typy ochlpenia a pokožky. Pred aj po ošetrení sa chráňte pred spálením slnečným svetlom. Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Brada – 15€
Horná pera – 15€
Brada a pera – 20€
Krk – 25€
Podpazušie – 29€
Prsné bradavky – 20€
Ramená – 30€
Predlaktia – 49€
Celé ruky – 70€
Časť bikín – 25€
Brázília – 38€
Zadok – 30€
Stehná – 50€
Lýtka – 50€
Celé nohy – 85€
Bruško – 25€

Hrudník – 59€
Brucho – 59€
Ramená – 39€
Podpazušie – 29€
Chrbát – 89€

Ilustračné fotografie
Ilustračné fotografie

TELO

DEPILÁCIA CUKROVOU PASTOU

Prvé zmienky o tejto úžasnej metóde depilácie pochádzajú už zo starovekého Egypta, Mezopotámie a z dôb starého Grécka. Dodnes je najrozšírenejšou formou depilácie napr. medzi moslimskými ženami. Cukrová depilácia sa v Oriente používa veľmi dlho, v Európe sa začala udomácňovať postupne a funguje na rovnakom princípe ako depilácia voskom a možno ju použiť na všetky partie tela. Oproti depilácii voskom má však tá cukrová isté výhody.

Pokým vosk sa pripravuje pomocou chemických prísad, cukrová pasta je z prírodných ingrediencií. Depilácia cukrovou pastou je jediným spôsobom, pri ktorom sa chĺpky vyťahujú z tzv. vlasového vačku v smere rastu, čo zaručuje bezbolestnosť. Týmto spôsobom je možné depilovať ktorúkoľvek časť tela, ako aj modelovať veľmi jemné línie ako obočie, či intímne partie (brazílska depilácia, ktorá je menej bolestivá ako klasická a uvítajú ju najmä ženy s nadmerným ochlpením). Pasta je rozpustná vo vode a jej zvyšky sa dajú ľahko zmyť. Má 100% prírodné zloženie a nespôsobuje alergické reakcie. Eliminuje podráždenie pokožky, nepríjemné vyrážky a začervenanie, a preto je vhodná i pre citlivú pokožku. Keďže je cukor prírodný konzervant, jeho vysoký obsah v paste pôsobí antibakteriálne, preto sa pri použití do pokožky nedostanú baktérie, a tak nedôjde k jej zapáleniu. Cukrovou depiláciou sa odstaňujú chĺpky dlhé približne 5 mm, a preto môže byť pokožka stále hladká. Tento efekt vydrží 3-5 týždňov. Pri pravidelnej depilácii, ktorá sa nestrieda s holením, sa korienok chĺpka oslabuje a časom prestáva rásť úplne. Cukrová depilácia nemá stanovenú minimálnu hranicu veku, ani pohlavia. Podstupujú ju ženy, muži, aj dospievajúce dievčatá, ktoré trpia nadmerným ochlpením. Na prvé sedenie je potrebné neholiť si ošetrovanú oblasť 2 týždne a 24 hodín si nekrémovať depilované oblasti. Objednajte sa k Mirke.

Horná pera 4€
Brada 4€
Tvár 10€
Podpazušie 10€
Ruky 20€
Pupok 5€
Brucho 12€
Zadok 13€
Bikiny 14€
Brazílska depilácia ( celých intímnych partií ) 25€
Predkolenie 20€
Stehná 20€

Chrbát 25€
Hruď 20€
Brucho 15€
Podpazušie 15€

  • KONTAKT – Mirka Škvareninová: 0902 222 161

Ilustračné fotografie
Ilustračné fotografie

TELO

DEPILÁCIA VOSKOM

Depilácia teplým voskom zbaví pokožku nežiaducich chĺpkov a vydrží hladká oveľa dlhšie ako pri holení žiletkou. Pri pravidelnej depilácii sa naopak chĺpky zjemňujú a rastú oveľa menej. Depilácia je možná takmer na celom tele. Pred ošetrením sa pleť dezinfikuje a po depilácii sa nanesie ukľudňujúci krém. Pri takomto ošetrení je riziko zarastania chĺpkov a vzniku zápalov veľmi nízke. Aby bola depilácia účinná je potrebné sa neholiť aspoň 14 dní pred návštevou salónu.

Horná pera 3€
Brada 3€
Tvár 8€
Podpazušie 5€
Ruky 15€
Pupok 5€
Brucho 10€
Bikiny 8€
Predkolenie 17€
Stehná 15€
Celé nohy 25€

Chrbát 14-20€
Hruď 15€
Brucho 10€
Podpazušie 10€

Ilustračné fotografie

Príjemná atmosféra a pocit pohody vás dostanú od prvej sekundy.

Objednajte si termín

Prinášame skrášlenie celého tela na jednom mieste. Snažíme sa ponúknuť kvalitné ošetrenia a procedúry za rozumné ceny. Vážime si našich klientov a preto je našou prioritou spokojnosť každého jedného z vás.

OBJEDNAŤ SA