OŠETRENIE PLETI

OŠETRENIE PLETI

V Beauty Boutique poskytujeme širokú ponuku ošetrení pleti od základnej až po tie zložitejšie prístrojové ošetrenia.

V Beauty Boutique poskytujeme širokú ponuku ošetrení pleti od základnej až po tie zložitejšie prístrojové ošetrenia.

TVÁR

VITAL INJEKTOR 2

Dosahujeme redukciu vrások, facelift, omladenie tváre, ošetrenie vlasovej pokožky hlavy kde stimulujeme rast vlasov a podporujeme tak zhustnutie, spevnenie a rýchlejší rast vlasov. Pleť sa dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo. Ošetrenie pomocou VITAL INJECTOR2 obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Vďaka tomu je pokožka jemnejšia, hladšia a žiarivejšia. Je to zákrok, v priebehu ktorého je jemne a prirodzene vyhladzovaná koža zvnútra. Prístroj Vital Injector 2 je najaktuálnejšia vymoženosť mezoterapie. Novinkou prístroja je vyspelý mechanizmus zabraňujúci infekcii, ktorý zahŕňa jednorazový filter a jednorazovú 5-ihlu. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou, okolie oka, očné vejáriky. Účinná látka sa pri nástrele dávkuje precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve do primeranej hĺbky pokožky.

Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože a taktiež vlasovej pokožky hlavy.

Aké výsledky dosahujeme prístrojom Vital Injektor 2?

Samotná mezoterapia (ihlové podanie účinnej látky) dokáže stimulovať tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a kyseliny hyalurónovej, navyše výhoda injektora je v tom, že účinná látka je injektovaná priamo do kože, čo je neporovnateľne účinnejšie ako povrchová aplikácia. Obnovená pokožka je je hydratovaná, pevnejšia a sviežejšia.

Ako vyzerá pleť po ošetrení?

Pleť môže byť začervenaná a môže nastať jemný pocit pálenia. V niektorých prípadoch zostávajú viditeľné vpichy po ihle, ktoré na druhý deň miznú. Použitie makeupu je odporúčané až na druhý deň a taktiež sa odporúča nanášanie ochranného krému s SPF.

– Účinné na slabý a stredný stupeň starnutia pokožky
– Jednoduché a rýchle ošetrenie
– Nízka bolestivosť
– Nepatrné vedľajšie účinky
– Nie je potrebný výpadok z práce
– Na všetky typy pokožky
– Omladenie tváre, krku, dekoltu, okolia očí, rúk
– Hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky
– Zlepšenie štruktúry pokožky
– Vyhladzovanie pokožky jemne a prirodzene zvnútra
– Jemnejšia, hladšia a žiarivejšia pokožka
– Oživenie a celkove zlepšenie kvality pleti
– Rozjasnenie a eliminovanie vrások

– Tehotenstvo a dojčenie
– Hypertrofické jazvy, keloidy
– Epilepsia

 • CENA: 80€-150€ v závislosti od druhu použitia účinnej látky

TVÁR

MADEROTERAPIA TVÁRE

Maderoterapia tváre je 100% prírodný spôsob, ako kontúrovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku, eliminovať vačky pod očami.
Tajomstvo je v 4-špeciálne navrhnutých drevených prvkoch pre maderoterapitu tváre, ktoré stimulujú cirkuláciu a produkciu elastínu a kolagénu v koži, zlepšujú krvný obeh, odstraňujú nežiadúci tuk a tak spevňujú a tonizujú pokožku. Tvarujú tvár a tiež krk. Konečným výsledkom je omladená, svieža a pevnejšia pokožka. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné maderoterapiu tváre opakovať aspoň 6x.

-AKNÉ

-ZLÁ ZRÁŽANLIVOSŤ KRVI

-APLIKÁCIA BOTOXU ALEBO KYSELINY HYALURÓNOVEJ (ODSTUP 2-3 MESIACE)

-APLIKÁCIA CHEMICKÉHO PEELINGU AŽ PO OBNOVENÍ ŠTRUKTÚRY POKOŽKY

-VÍRUSOVÉ A BAKTERIÁLNE OCHORENIE

-OPARY

-ONKOLOGICKÉ OCHORENIE

 • CENA: 20€ – TRVANIE 30 MIN. (UKONČENIE MASÁŽOU TVÁRE)

TVÁR

RÁDIOFREKVENCIA

Neinvazívny lifting tváre. Metóda terapie rádiových vĺn vhodná na kožu a podkožné tkanivo, tukové bunky. RF je ošetrenie, kde sa tkanivo v pokožke a zamši zahrieva a to má pozitívny vplyv na kolagénové vlákna. Opakovaním procedúry dosahujeme kontrolovaný resurfacing tváre. Pleť sa zjemňuje a vypína, redukujú sa vrásky.

 • CENA: od 30€ – Odporúča sa kúra 5-6 ošetrení.

TVÁR

MIKROKURENTNÁ TERAPIA

Terapia slabým elektrickým prúdom v kozmetike dokáže vytrénovať tvárové svaly, ako pri pravidelnej gymnastike tvári, čo je veľmi vhodné pokiaľ ovál tváre začína ochabovať. Elektrickou energiou vieme zrelaxovať sval, čím obnovíme tonus, metabolické a energetické procesy. Relaxácia je alternatívou k Botoxu, aj keď má opačný účinok, pri BTX dochádza k paralýze svalu.

 • CENA: od 20€

Ošetrenie pleti

ČISTENIE PLETI

TVÁR

MIKRODERMABRÁZIA

Mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda čistenia pleti. Je to terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu vhodnú pre každý typ pleti, pomocou ktorej dosiahnete okamžité viditeľné výsledky ako je čistá, hladká, rozžiarená pleť, zjemnené vrásky, zjednotený tón pleti.

 • CENA: 35 €

TVÁR

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTĽA

Neinvazívna metóda čistenia pleti. Špachtľa, ktorá je vyrobená z nerezového noža vysiela ultrazvukovú vlnu, ktorá uvoľňuje na povrch pokožky prebytočný maz, olej, špinu a bunkový odpad uložený hlboko v pokožke a zároveň zoškrabáva tieto nečistoty a odumreté bunky z povrchu preč. Pleť bude nie len jemnejšia, ale najmä zdravšia.

 • CENA: 35 €

TVÁR

MEZOTERAPIA

Veľmi účinné ošetrenie proti starnutiu pokožky a pri problémoch s akné. Toto ošetrenie, je vhodné pre intenzívnu hydratáciu pleti, rozžiarenie, na jemné vrásky, a povädnutú pokožku. Viditeľne zlepšuje elasticitu pleti.

Invazívna – Dermapenom. Hlavica obsahuje 36 mikroihiel, ktoré vpichom do hĺbky 2mm vytvoria kanáliky, kde sa zapracuje liečivo podľa potreby. Mikroihličky rozbíjajú nefunkčné kolagénové vlákna a tým pomáhajú získať hladkú, zjednotenú pleť.

Neinvazívna – Elektrický prúd bezbolestne pomáha zapracovať liečivo do hĺbky až 4mm. Vhodné pre klientov, ktorý z akéhokľvek dôvodu nemôžu absolvovať dermapen.

Ideálne odporúčame kombinovať obe metódy.

 • CENA: 40€ – Odporúča sa kúra 5 ošetrení.

TVÁR

LASER IPL

Vyhladzovanie vrások

Rejuvenizácia pleti

Pigmentácia

Liečba akné

Odstránenie chĺpkov

Intenzívne svetlo generuje impulzy, ktoré nám pomáhajú liečiť pleť a odstraňovať nežiaduce chĺpky na tvári.

 • CENA: od 15€ – Odporúča sa kúra 6 ošetrení, pre odstránenie chĺpkov min. 10 ošetrení

TVÁR

PREDLŽOVANIE MIHALNÍC

Umelé riasy slúžia na predlžovanie a zahusťovanie mihalníc. Používame profesionálne produkty vyrobené z jemného a ohybného materiálu. Riasy sú navrhnuté tak, aby boli maximálne identické s prírodnými mihalnicami. Sú veľmi jemné, ľahké, flexibilné a príjemné na nosenie. A keďže každá žena má svoje prirodzené riasy iné, sú dostupné v rôznych zaobleniach, hrúbkach a dĺžkach. Riasy vydržia do konca rastového cyklu vlastných mihalníc. Dá sa teda povedať, že maximálne 5 – 8 týždňov. Dopĺňanie sa doporučuje raz za 3 – 4 týždne, aby riasy neboli príliš vypadané a vyzerali stále krásne. V prípade, že rýchlo strácate vlastné mihalnice, je potrebné ich dopĺňať cca raz za dva týždne. Výdrž mihalníc závisí od:

 • kvality použitých materiálov
 • odbornosti nalepenia
 • starostlivosti zo strany klientky
 • prirodzeného rastového cyklu klientky
 • CENA: VOLUME – 50€, doplnenie – 35€
  3D – 40€, doplnenie – 25€

TVÁR

HYALURON PEN

Neinvazívne zväčšenie pier a výplň vrások kyselinou hyalurónovou – HA.

Hyaluron Pen je prístroj pre kozmetické ošetrenie pre zväčšenie pier alebo vyhladenie vrások, pracuje s pružinou a piestom, vďaka tomu sa pod tlakom a veľmi rýchlo vstrekne rovnomerne kyselina hyalurónová pod kožu do maximálnej hĺbky 0,2 mm. HA je absorbovaná oveľa lepšie ako pri invazívnej metóde. Pero rozloží HA na nano častice, ktoré ľahko vstúpia do pokožky rovnomerne, neinvazívne a bez narušenia pokožky.

Pokiaľ chcete zväčšiť pery alebo vyhladiť vrásky Hyaluron Pen je tá najlepšia voľba. Hyaluron Pen je vyvinuté tak, aby aplikovalo HA do maximálnej hĺbky 0,2 mm pod kožu. Týmto sa stáva bezpečné a ľahko použiteľné pre kozmetičky.

 • CENA: od 90€

Ilustračné fotografie

TVÁR

BIO RE PEEL

SVETOVÁ NOVINKA – BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA A PEELING V JEDNOM
Multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek ( pri tvári až TCA 35%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu, a hlavne dá sa aplikovať celoročne aj v lete! Pacient nepociťuje žiadny diskomfort.

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.

 • CENA: od 45 €

TVÁR

EPILÁCIA TVÁRE

Nežiaduce chĺpky nad hornou perou, na lícach alebo aj brade sa dajú veľmi jednoducho bezbolestným spôsobom zjemniť až odstrániť. Už od prvého ošetrenia vidieť rozdiel v raste chĺpkov. Technológia e-light  využíva kombináciu RF (bipolárnej rádiofrekvencie) a IPL (intenzívneho pulzného svetla). Intenzívne pulzné svetlo (IPL) pritiahne farbivo vlasového chĺpka a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a k jeho zničeniu. Metóda je vhodná na ošetrenie nežiaduchich chĺpkov na tvári a ostatných častí ľudského tela. Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné ošetrenie niekoľkokrát opakovať minimálne 10- 12 krát v rozmedzí jeden krát za päť týždňov.

 • CENA: od 15 €

Príjemná atmosféra a pocit pohody vás dostanú od prvej sekundy.

Objednajte si termín

Prinášame skrášlenie celého tela na jednom mieste. Snažíme sa ponúknuť kvalitné ošetrenia a procedúry za rozumné ceny. Vážime si našich klientov a preto je našou prioritou spokojnosť každého jedného z vás.

OBJEDNAŤ SA